Milí přátelé,

díky setkání se zakladateli vinotéky „Greg, père et fils“ se mi dostalo možnosti přeměnit vášeň v poslání – moci skloubit svou lásku pro víno s láskou pro dobré jídlo. Co Vám mohu ve spolupráci s touto vinotékou nabídnout?

-          Kvalitní francouzská vína všech chutí, pro všechny příležitosti a všech cenových kategorií.

-          Zorganizování ochutnávky na míru u Vás doma, ve firmě nebo přímo ve vinotéce (Puškinovo náměstí, Praha 6).

Buďte originální, s dobrým vkusem – nabídněte svým přátelům/obchodním partnerům nebo spolupracovníkům nezapomenutelné chvilky strávené u sklenky francouzského vína, za doprovodu sýra či salámů nebo paštik. Po vstřebání zážitků z ochutnávky již nebudete přistupovat k vínu stejným způsobem!

-          Poradenství při prodeji vín

Mohu Vám poradit při výběru vín pro různé příležitosti – nákup dárku, založení vlastního domácího sklípku, pro radost …. . Potěšení z francouzských vín nemusí být nezbytně nákladnou a nedostupnou záležitostí. Výběr vín totiž nezávisí pouze na ceně, ale zejména na umění dobře skloubit víno s jídlem a tedy na vhodné volbě vína pro žádaný okamžik.

-          Víno a vše s ním související

Aby potěšení bylo dokonalé, nabízíme samozřejmě také šampaňské, koňaky, francouzské teriny, salámy a sýry. Prostě labužnický zážitek z Francie přímo u Vás!

 

Blíží se Vánoce a oslavy konce roku – udělejte radost svým blízkým a nabídněte jim 100 % francouzský dárek, 100 % kvalitu

 

Sebastien Boschat

Tel: 608 205 469

s.boschat@seznam.cz